Hollywood Smile Veneers : Cena, Recenzje, Opinie, Gdzie Kupic, Polska

Health

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Hollywood Smile? W tym artykule chcę pomóc Ci zrozumieć, jak działa ten konkretny zabieg, jakie są główne zalety, cena i koszt nakładania licówek na zęby!

POSPIESZ SIE!! Ograniczony zapas !! 50% taniej teraz!! Kliknij tutaj, aby zamówic bezposrednio z oficjalnej strony producenta. Kliknij tutaj, aby uzyskac wiecej informacji.

Z reguły licówki estetyczne służą do maskowania wszelkich defektów obecnych na naszych zębach, a tym samym uzyskania idealnego uśmiechu. Ponadto zaleca się stosowanie licówek Hollywood Smile w celu skorygowania różnych funkcji uzębienia zaburzonych przez wady wrodzone.

Licówki Hollywood Smile: zalety opisu, czas trwania i koszty

Hollywood Smile Opinie, zwane też „licówkami estetycznymi” (lub licówkami), to specjalne ceramiczne osłonki, które nakłada się na zewnętrzną powierzchnię zęba w celu poprawienia estetycznego wyglądu uśmiechu, ukrywając różne defekty związane np. z kształtem, kolorem a nawet położenie zębów.

Hollywood Smile Veneers

Można powiedzieć, że licówki są uważane za protezy szczególne: w praktyce są to cienkie płytki ceramiczne lub porcelanowe, które są cementowane na powierzchni zębów z niedoskonałościami.

Podobnie jak sztuczne paznokcie, Hollywood Smile Cena nakleja się na jeden lub więcej zębów, aby poprawić estetyczny wygląd uśmiechu osoby. Hollywood Smile Veneers

Za tymi płytkami kryją się jednak lata badań i badań prowadzonych w tym sektorze: dzięki tym uzupełnieniom każdy człowiek może mieć lśniące, szczere i nieskazitelne zęby.

W jakich przypadkach zaleca się skorzystanie z tego leczenia?

Na przykład można pomyśleć o korzyściach, jakie te płytki mogą przynieść w funkcji żucia, w przypadkach, gdy pacjent ma jeden lub więcej krzywych zębów i nie jest w stanie wykonać skutecznego żucia: wystarczy włożyć licówkę, aby definitywnie ( lub prawie) rozwiązać problem.

Włożenie tych płytek może również przynieść inne korzyści dla zębów, takie jak:

  • Wybielanie zębów: przebarwienia zostaną zamaskowane przez pokrycie płytek ceramicznych;
  • Spraw, aby Twoje zęby lśniły przez długi czas
  • Popraw niektóre funkcje, takie jak żucie (w przypadku krzywego zęba);
  • Możliwość wydłużenia jednego lub więcej zębów, które z biegiem lat zużywają się z powodu wieku lub bruksizmu;
  • „Napraw” wyszczerbiony ząb;
  • Nadaj szkliwo zębów blask, który utracił przez lata z powodu jedzenia, palenia i napojów (takich jak kawa).

Typologia licówek estetycznych

Musisz wiedzieć, że Hollywood Smile Kup nie zawsze są takie same: generalnie znajdujemy licówki Hollywood Smile o różnej grubości i materiale, w zależności od rodzaju efektu, jaki chcesz uzyskać i rodzaju problemu, który ma zostać rozwiązany. Gdzie Kupic Hollywood Smile

Zwykle grubość pojedynczej licówki waha się od 0,3 mm do 0,7 mm, a jej rozmiar musi dokładnie odpowiadać wielkości zęba, na który zostanie nałożona licówka.

Jak wszystko wykonane z ceramiki lub porcelany, płytki te są również bardzo kruche i dlatego należy zachować szczególną ostrożność podczas fazy próbnej i „instalacji” na zębie.

Przy wyborze materiału należy wziąć pod uwagę życzenia każdego pacjenta z osobna i na podstawie wyników, które chce uzyskać, lekarz wybierze ten bardziej dopasowany do Twoich potrzeb, ale generalnie taki, który gwarantuje lepszą wytrzymałość i połysk mają blachy ceramiczne i porcelanowe (i one też są najczęściej używane). Hollywood Smile Recenzje

Obecnie możemy również znaleźć licówki wykonane z innych materiałów, takich jak kompozyt, materiał używany do wypełnień, ale te mają tendencję do pękania i barwienia znacznie szybciej (dlatego mają ograniczoną „trwałość”) niż te z ceramiki i porcelany.

W tym przypadku jednak możliwe jest wykonanie estetycznej odbudowy licówki w jednej sesji, przy stosunkowo niższych kosztach i natychmiastowym efekcie. Jak Uzywac Hollywood Smile

Jak przebiega interwencja?

Przejdźmy do sedna pytania: jak przeprowadzana jest interwencja? W kolejnych wierszach przejdziemy do podsumowania, jak przebiega interwencja nakładania licówek na zęby.

Po pierwsze, indywidualne planowanie profilaktyczne jest wymagane dla każdego pacjenta. Zazwyczaj instalacja wykonywana jest w 2 sesjach przez wybranego stomatologa: Hollywood Smile Kompozycja

W pierwszej sesji dentysta piłuje ząb, mierzy odcisk zęba i dobiera najbardziej odpowiedni kolor do rodzaju zębów;

W drugiej sesji na ząb nakładana jest licówka estetyczna.

Zalety, Hollywood Smile Korzysci

Oprócz głównej korzyści, jaką jest „natychmiastowa” poprawa estetyki (efekty operacji obserwuje się natychmiast po nałożeniu licówek) Twojego uśmiechu, licówki Hollywood Smile gwarantują trwałe rozwiązanie w czasie, z poszanowaniem różnych tkanek dziąsło i wszystkie inne zęby.

Jeśli dentysta wykonujący operację ma duże doświadczenie, efekt będzie optymalny, a Twój uśmiech będzie idealny! Kolejną zaletą, którą należy wziąć pod uwagę, jest łatwość wykonania zabiegu: w przeciwieństwie do innych rodzajów operacji, zastosowanie licówek Hollywood Smile licówki nie wymaga inwazyjnej operacji i nie powoduje bólu u pacjenta.

Licówki są bardzo odporne na ścieranie i są w stanie przez lata zachować szczery i lśniący kolor, i właśnie z tego powodu wiele osób niezadowolonych ze swojego uśmiechu ucieka się do tego typu zabiegów w celu poprawy kształtu. i kolor zębów, chociaż licówki nie zawsze są zalecane ze względów czysto estetycznych.

Wady, Hollywood Smile Koszty

Jedną z głównych wad Hollywood Smile Polska jest z pewnością koszt: nawet jeśli ostateczna cena może się różnić w zależności od użytych materiałów i zęba, na którym wykonywana jest operacja, możemy wymienić co najmniej 2 inne wady, jeśli chodzi o nakładanie licówki do zdrowego zęba:

Aby przeprowadzić tę interwencję, dentysta musi usunąć część powierzchni zęba, która może wahać się od 3% do 30%, aby uzyskać dobry wynik; Hollywood Smile Oryginał

Efekty operacji są ograniczone w czasie: średnio po 10 latach od operacji połowę licówek trzeba wymienić na nowy komplet.

Hollywood Smile

Czas trwania

Jak już powiedzieliśmy, czas trwania leczenia wynosi około 10 lat, a zatem efekt tych licówek nie trwa wiecznie: ponieważ proces aplikacji jest nieodwracalny ze względu na usunięcie powierzchownej części zęba, pacjent koniecznie trzeba wymienić licówkę, gdy dentysta uzna to za stosowne.

I na koniec… mała ciekawość…

Chociaż wielu uważa, że ​​operacja ta jest innowacyjną techniką, tak naprawdę zastosowanie Hollywood Smile Apteka zostało wprowadzone już w latach 30. XX wieku w Hollywood, gdzie dr.

Pincus wykonał tego typu operację, aby poprawić uśmiech aktorów podczas kręcenia filmu. Pod koniec dnia forniry zostały usunięte, ponieważ w tamtym czasie nie było materiałów zdolnych do trwałego mocowania arkuszy.

Dotarliśmy do końca artykułu na Hollywood Smile Forum! Jestem pewien, że masz teraz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji, czy przeprowadzić operację, czy wolisz skorzystać z innych wywiadów. Pozdrowienie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *